Kurumsal

Nutrivet, Türkiye yem sektöründe 30 yılı aşkın süre deneyime sahip bir ekip tarafından 2011 yılında İzmir’de kurulmuştur. 

 

Kuruluşu ile birlikte dünyanın en önde gelen yem enzimi, maya ve doğal betain üreticilerinden AB Vista Şirketi ile iş ortaklığına başlamıştır. Ardından, Celtic Sea Minerals şirketini başarı ile Türkiye’de temsil etmeye başlayan firmamız; dünyada enkapsülasyon teknolojisinin öncüsü Balchem, oksijen bariyer silaj örtüsünün yaratıcısı Silostop ve kuru dönemde anyonik beslemenin olmazsa olmaz ürünü SoyChlor®’un üreticisi Landus firmaları ile yaptığı iş ortaklıkları sayesinde ürün yelpazesini seçkin ve etkili ürünlerle genişletmiştir. 

 

 

İzmir Kemalpaşa Armutlu’da kendi premiks tesisini kuran Nutrivet, bugün ürünlerini kendi üreterek üretimin her aşamasını titizlikle kontrol etmektedir. Üretim esnasında izlenen sıkı kalite kontrol prosedürü sonucunda firmamız 2018 yılı itibari ile ISO 22000:2005 kalite belgesini almaya hak kazanmıştır.

 

Nutrivet kuruluşundan itibaren Türkiye hayvancılığının ihtiyaçlarını karşılayan ve büyümesine katkı sağlayan, etkisi bilimsel çalışmalarla kanıtlanmış, hayvan performansını arttırırken aynı zamanda hayvan refahını iyileştirmeyi sağlayan kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiştir. 

 

Firmamız kaliteli ürün temelli satış politikasını, sahip olduğu teknik bilgi ile destekleyerek müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı ile piyasadaki diğer rakiplerinden ayrılmaktadır. 

 

Misyonumuz

 

Farklı hayvancılık sektörlerindeki ihtiyaçları belirleyip bu ihtiyaçların karşılanması için gerek duyulan ürün ve teknik servisi sağlayarak ideal performans ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlamak. 

 

Vizyonumuz

 

 Güven ve kalite çağrıştıran kurumsal kimliğimiz ile Türkiye çapında pazar lideri konumuna gelmek.

Nutrivet Yönetim Kurulu

Alanında uzman yönetim kadromuz

Akif Tuna Çağlıcan

Genel Müdür

Atilla Öyel

Satış Müdürü

Erkan Şen

Teknik Müdür

Bizim Nutrivet olarak amacımız:

- Kaliteli ve yenilikçi ürünler sunmak

- Analitik servis sağlamak

- Teknik servis sağlamak

Nutrivet'ten Haberler

2015 ESPN
2015 ESPN

Çek Cumhuriyeti'nin baş kenti Prag'da bu yıl yirmincisi düzenlenen 2015 ESPN Avrupa Kanatlı Besleme Kongresine Nutrivet, Teknik Müdür Erkan ŞEN, Satış Müdürü Atilla ÖYEL ve Türkiye kanatlı sektörünün...

American Dairy Science Association
American Dairy Science Association

Amerika'da her yıl farklı bir lokasyonda düzenlenen ADSA (American Dairy Science Association) toplantısı bu yıl 12-16 Temmuz 2015 tarihleri arasında Florida'nın Orlando kentinde...

Quantum Blue
Quantum Blue

Fitik asidin antinutrisyonel özelliği nedeni ile ortaya çıkan büyüme performansı, enerji ve besin maddeleri kullanımı ve yemden yararlanma üzerindeki olumsuz etkilerinin yol açtığı...